Waluty:
buty keen polska,botki keen,keen sandały,keen wodoodporne buty,keen outlet
<
Str. główna ::  Dostawa i zwroty

Dostawa i zwroty


1. Powrót

1. Zwracamy tylko całkowity zwrot kosztów za przedmioty, które mają problemy spowodowane przez nas.

2. Jeśli opakowanie zwrotne nie zawiera wszystkich akcesoriów i części, z którymi zostało wysłane, koszt akcesoriów i części zostanie odjęty od całkowitej ceny produktu i może jedynie uzasadniać częściowy zwrot pieniędzy.

3. Jeśli z jakiegokolwiek powodu musisz zmienić rozmiar, kolor lub zwrot jest spowodowany "W przeciwieństwie", koszt dostawy zostanie odjęty od całkowitej ceny produktu.

2. Wymiana walut

Przyjmujemy wymiany na inny rozmiar lub kolor w ciągu 30 dni od pierwotnej daty wysyłki zamówienia. Skontaktuj się z nami za pomocą identyfikatora zamówienia, a jeden z naszych członków zespołu Ci pomoże. Jeśli chcesz wymienić produkty na inny styl, musisz zwrócić produkty w celu uzyskania zwrotu (zgodnie z zasadami dotyczącymi zwrotów) i złożyć nowe zamówienie na preferowany styl.

Musisz skontaktować się z nami przed wysłaniem przedmiotów z powrotem. Wszystkie przedmioty odesłane do nas muszą być w oryginalnym stanie, tzn. Nie być zużyte, zmieniane lub umyte, z dołączonymi wszystkimi tagami. Zużyte lub brudne przedmioty zostaną zwrócone do Ciebie.

Nie pokrywamy kosztów wysyłki przesyłek, ponosisz odpowiedzialność za przesyłkę zwrotną oraz koszty wysyłki i wysyłki przesyłki z powrotem do Ciebie. Zalecamy dodanie śledzenia i ubezpieczenia podczas wysyłania produktów do nas dla własnej ochrony, ponieważ nie możemy ponosić odpowiedzialności za utracone przesyłki. Opłaty za wysyłkę i obsługę nie podlegają zwrotowi.

Powrót